Порядок видачі довідки про здобувача освіти за даними єдиної державної електронної бази з питань освіти (Додаток 9 до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період)

04.06.2024 | 10:13
  1. Для отримання Довідки здобувач денної форми здобуття освіти Львівського національного університету імені Івана Франка повинен заповнити форму за посиланням https://forms.office.com/e/2Ai24LybYA із вказанням наступних даних (вхід для заповнення форми відбувається лише за корпоративною адресою):

• Прізвище

• Ім’я

• По батькові

• Факультет

• Освітній рівень

• Курс

• Номер телефону

• Адреса корпоративної пошти (тільки корпоративної!!!)

1. Обрати спосіб отримання довідки:

• Надсилання на корпоративну адресу здобувача

• Отримання довідки особисто

1. Після надсилання форми довідка виготовляється протягом 2 робочих днів.

2. Здобувач може отримати Довідку особисто у Центрі підтримки студентських сервісів за адресою вул. Костюшка, 9, ауд. 8 з понеділка по п’ятницю (з 9:30 – 17:00 год., обідня перерва з 13:00 – 14:00 год.).

3. Журнал реєстрації виданих довідок із підписами здобувачів передається у відділ військового обліку Університету.

У разі відсутності доступу до вашої корпоративної пошти слід звернутися на пошту studhelpOffice365@lnu.edu.ua