Пост-асистент Petro Jacyk в українських дослідженнях

02.11.2020 | 12:18

Deadline – 15 грудня 2020 року

Фонд освіти Петра Яцика приймає пропозиції від університетів Північної Америки щодо створення нового пост-докторального братства в українських навчаннях. Мета пост-асистентського братства – щорічно підтримувати одного з найбільш перспективних молодших вчених, що вивчають сучасну Україну і тим самим сприяти академічному розумінню української політики, історії та суспільства.

Відповідність:

Пост-докторське товариство Petro Jacyk доступне для університетів Північної Америки з наявним відділом, науково-дослідним центром або програмою в українських навчаннях. Братство буде відкрите для нещодавно нагороджених докторських наук.

Процедура програми:

Будь ласка, надсилайте пропозиції електронною поштою Фонду на pjef@bellnet.ca до 15 грудня 2020. року

Пропозиція повинна включати:

– коротке резюме щодо університету, існуючих ресурсів, центрів, програм в українських навчаннях, які можуть підтримати майбутнє Братство.

– короткий опис майбутнього пост-асистентського братства в українських навчаннях (довжина програми, компоненти, вимоги до кандидатів, очікуваний результат програми тощо).

– Бюджет на пост-асистентське товариство

– Призначено дату початку.

Фонд визнає всі подані пропозиції. Однак, для подальшої комунікації можуть зв ‘ язатися лише короткі претенденти.