Практичний семінар “Presenting yourself to the foreign market and dealing with foreigners”

12.08.2024 | 10:27

Міжкультурна комунікація це (не)просто. Запрошуємо вас дізнатися це на практичному семінарі “Presenting yourself to the foreign market and dealing with foreigners”.

Чи стикалися Ви з труднощами під час спілкування з іноземцями? Коли здавалося б звичайні формулювання викликають у співбесідника здивування, чи навіть образу? Часом саме культурні відмінності, різні патерни спілкування та звички створюють бар’єри для співпраці. Зруйнувати ці бар’єри та навчитися не лише вести ефективний діалог з колегами-іноземцями, але і якісно презентувати себе на міжнародному ринку праці – саме у цьому полягає ціль практичного семінару!

Спікером, як і минулого разу, стане Браян Бенджамін – викладач з 10-річним досвідом роботи у Малайзії, Китаї та Україні! А також американець-емігрант, який вже 4 роки проживає у Львові. Нагадуємо, що планується серія практичних семінарів англійською мовою! По завершенню яких, кожен учасник отримає сертифікат!

Хутчіше реєструйтеся за покликанням: https://forms.gle/3e9BGe1FMVW3hYeq7

На семінарі Ви дізнаєтесь:

📌 які особливості спілкування з іноземцями англійською?

📌 що для українців звичне спілкування, а для іноземця – грубість?

📌 як представити себе на ринку?

📌 та багато іншого!

Для кого? Для усієї Університетської родини.

Коли? 15 серпня о 16:00

Де? Головний корпус Університету.