Практичний семінар “Presenting yourself to the foreign market and dealing with foreigners”
12.08.2024 | 10:27
Міжкультурна комунікація це (не)просто. Запрошуємо вас дізнатися це на практичному семінарі “Presenting yourself to the foreign market and dealing with foreigners”.
Чи стикалися Ви з труднощами під час спілкування з іноземцями? Коли здавалося б звичайні формулювання викликають у співбесідника здивування, чи навіть образу? Часом саме культурні відмінності, різні патерни спілкування та звички створюють бар’єри для співпраці. Зруйнувати ці бар’єри та навчитися не лише вести ефективний діалог з колегами-іноземцями, але і якісно презентувати себе на міжнародному ринку праці – саме у цьому полягає ціль практичного семінару!
Спікером, як і минулого разу, стане Браян Бенджамін – викладач з 10-річним досвідом роботи у Малайзії, Китаї та Україні! А також американець-емігрант, який вже 4 роки проживає у Львові. Нагадуємо, що планується серія практичних семінарів англійською мовою! По завершенню яких, кожен учасник отримає сертифікат!
На семінарі Ви дізнаєтесь:
які особливості спілкування з іноземцями англійською?
що для українців звичне спілкування, а для іноземця – грубість?
як представити себе на ринку?
та багато іншого!
Для кого? Для усієї Університетської родини.
Коли? 15 серпня о 16:00
Де? Головний корпус Університету.