Презентація нової платформи для обрання студентами вибіркових дисциплін

12.03.2018 | 10:45

12 березня о 13.00 год. в Актовій залі Університету відбудеться презентація нової платформи для обрання студентами вибіркових дисциплін?‍?

Для тих, хто не зможе приєднатися до нас у цей час – коротка інструкція: у браузері набрати адресу dekanat.lnu.edu.ua , після цього зайти в “Особистий кабінет студента”, внести прізвище та №
залікової книжки.
Після ознайомлення з вибірковими дисциплінами потрібно обрати:
• студентам 1️⃣️ курсу – одну вибіркову дисципліну з пропонованого переліку на 1 семестр та одну дисципліну на 2 семестр 2018/2019 навчального року;
• студентам 2️⃣️ курсу – одну вибіркову дисципліну з пропонованого переліку на 1 семестр та одну дисципліну на 2 семестр 2018/2019 навчального року.

Процедура вільного вибору дисципліни передбачає 2 етапи:
І хвиля реєстрації починається з 12 березня 2018 року та завершується 21 березня 2018 року;
ІІ хвиля реєстрації та комплектації груп стартує (за потреби) з 23 березня 2018 р. до 27 березня 2018 року.
Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.
Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких групи складають не менше 25-ти осіб (верхня межа – 200 студентів). Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.
Заяву на вивчення дисципліни вільного вибору студенти заповнюють та залишають в деканаті згідно зі списками електронної реєстрації. Заява зберігається в деканаті в особовій справі студента протягом усього терміну його навчання.
З моменту формування груп, вибіркова дисципліна стає для студента обов’язковою.