Програма дослідницьких стипендій Карнегі (Carnegie Research Fellowship Program)

01.04.2016 | 14:18

133  ac_logo_stacked2

До уваги аспірантів та викладачів факультету, а також випускників!

Вчергове оголошено конкурс на отримання дослідницьких стипендій ім. Дейла Карнегі.

Національна рада євразійських і східноєвропейських досліджень (NCEEER) й Американські ради з міжнародної освіти запрошують взяти участь у стипендіальній програмі Carnegie Research Fellowship Program. В рамках програми науковці можуть провести один семестр в університетах США, працюючи над дослідженням в галузі гуманітарних та соціальних наук.

Програма фінансується корпорацією Карнегі в Нью-Йорку. Учасникам надається щомісячна стипендія, медичне страхування, доступ до бібліотек й архівів і можливість брати участь у заходах програми Карнегі. Також покриваються витрати на авіаквиток в обидві сторони, на придбання наукової літератури та участь в конференціях на території США.

Тривалість: 1 семестр.

Термін подачі заявок: 30 квітня 2016 р.

Вимоги:

До участі запрошуються кандидати та доктори наук, аспіранти, викладачі університетів, дослідники, які протягом останніх років не проводили досліджень у США, не мають «green card» та не подавали документи на іммігрантські візи. Серед інших вимог:

• громадянство однієї із таких країн: Україна, Азербайджан, Білорусія, Грузія, Молдова, Російська Федерація (лише для кандидатів із Калінінграда та Ростова-на-Дону)
  • тема дослідження, відповідна темі того регіону, в якому проживає учасник (для України – “Social Transformations in the Western Eurasia Border Region — Belarus, Moldova, and Ukraine” (“Соціальні трансформації на теренах західної межі Євразії – Білорусія, Молдова і Україна”))
  • рівень англійської мови, достатній для проведення незалежного дослідження і спілкування зі своїми колегами в США
  • наявність публікацій (аспіранти можуть подавати тези доповідей конференцій)
  • відсутність перешкод для отримання американської ві­зи J-1

Документи:

• аплікаційна форма
  • 2 рекомендаційні листи (листи підписують особи, які наають рекомендації, їх підписи засвідчуються печаткою)
  • детальний опис пропонованого дослідницького проекту (4-5 сторінок)
  • CV
  • копія закордонного паспорта
  • угода про конфіденційність

Пакет документів потрібно надіслати на e-mail: apply@nceeer.org

Контакти: Alexey Kharlamov, Senior Program Officer – alexei@nceeer.org

Детальна інформація про програму опублікована на сайтах Американських рад та Національної ради євразійських і східноєвропейських досліджень.

Більше інформації про гранти квітня для студентів і науковців на сторінці Studway.