Програма обміну студентами та аспірантами з Альбертським університетом (м. Едмонтон, Канада) зі стипендіями

30.01.2018 | 11:27

ДО УВАГИ МАГІСТРАНТІВ ТА АСПІРАНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Deadline – 23 березня 2018 року

Відповідно до умов стипендії студенти І курсу магістратури, а також аспіранти стаціонарної форми навчання ЛНУ імені Івана Франка таких факультетів:

1. Економічний факультет
2. Історичний факультет
3. Юридичний факультет
4. Факультет журналістики
5. Факультет іноземних мов
6. Факультет міжнародних відносин
7. Факультет педагогічної освіти
8. Факультет культури і мистецтв
9. Філологічний факультет
10. Філософський факультет

мають можливість навчатися або пройти стажування в Альбертському університеті впродовж 4 місяців у першому семестрі 2018/2019 н. р.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на переліт та медичне страхування за кошти проекту.