Програма Еразмус+_2-ий раунд конкурсу з міжнародної кредитної мобільності (ICM)_15 вересня

18.07.2016 | 17:20

До уваги студентів та аспірантів!

Національні агентства Програми Еразмус+ 10-ти країн оголосили про 2-ий раунд конкурсу з міжнародної кредитної мобільності (International Credit Mobility) для зацікавлених вищих навчальних закладів України отримати фінансування проектів обміну для студентів, викладачів та адміністративного персоналу.

10 країн, що відкрили можливості для українських навчальних закладів взяти участь у конкурсі з міжнародної кредитної мобільності (ICM): Великобританія, Данія, Ірландія, Ісландія, Латвія, Мальта, Нідерланди, Республіка Македонія, Фінляндія, Хорватія.

Знайдіть в своєму університеті договори про співпрацю з університетами з цих країн, та контактуйте щодо участі в конкурсі.

Кінцевий термін подання проектних заявок – 15 вересня 2016 р.

Детальніша інформація на сторінці Національний Еразмус+офіс-Україна та на facebook-сторінці Ivan Franko National University of Lviv – International Office.