Проєкт «Навчальний міст Хеміц–Львів» Німецької служби академічних обмінів

14.10.2022 | 10:47

До уваги студентів 1-ого курсу МАГІСТРАТУРИ!

У рамках програми стипендійної підтримки в проєкті «Навчальний міст Хеміц–Львів» Німецької служби академічних обмінів студенти 1-ого курсу МАГІСТРАТУРИ, які мають статус ВПО і/або постраждали від активних бойових дій внаслідок російської агресії, можуть отримати фінансову підтримку у формі онлайн-стипендії від Хемніцького університету в розмірі 200 євро протягом 2 місяців (листопад та грудень).

Звертаємо увагу, що пропозиція відкрита виключно для вказаної категорії студентів (магістратура, 1-ий курс), оскільки конкурс для студентів інших курсів вже було проведено у вересні. Результати попереднього конкурсу буде оголошено найближчим часом. Всі кандидати отримають інформацію на вказані електронні скриньки.

Подавати заявки можна до 18 жовтня 2022 року.