Відкрита лекція професора Лукана Вея “Причини кризи демократії в Сполучених Штатах Америки”

04.05.2018 | 10:22

Запрошуємо всіх охочих на відкриту лекцію професора Лукана Вея “Причини кризи демократії в Сполучених Штатах Америки”!

США в розумінні багатьох асоціюються зі зразковими демократичними цінностями. Тому й не дивно, що Сполучені Штати неофіційно називають батьківщиною сучасної демократії.
Втім, насправді, навіть в Америці демократія може піддаватися певним негативним тенденціям.
– Які ці тенденції і наскільки вони є серйозними й небезпечними для сучасної американської демократії?
– Як змінилась демократія у США після 2016 року?
– Які загрози і виклики стоять перед нею сьогодні?
Відповіді на ці та багато інших запитань можна буде почути на лекції професора Лукана Вея 11 травня 2018 року в головному корпусі ЛНУ ім. І. Франка в 301 аудиторії об 11:00.

Реєстрація за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/1NZHItIEBXG2g7iXqssUfqnmTT_Oghpi9SZ029RdZXC8/edit

Лукан Вей — професор політології Торонтського університету, співдиректор Програми українських студій Петра Яцика Центру європейських, російських та євразійських студій, автор та співавтор багатьох наукових публікацій із демократизації, авторитаризму та політики посткомуністичних країн. Він є співавтором книг: “Плюралізм за замовчуванням: слабкі автократи та зростання конкурентоспроможної політики” (Pluralism by Default: Weak Autocrats and the Rise of Competitive Politics), “Змагальний авторитаризм: гібридні режими після Холодної війни” (Competitive Authoritarianism: Hybrid Regimes after the Cold War).