Реєстрація кандидатів на посаду Голови Студентського уряду Університету

12.05.2021 | 10:17

Згідно з рішенням СВКУ від 08.05.2021, з 12:00 9 травня по 18:00 14 травня проходитиме реєстрація кандидатів на посаду Голови Студентського уряду Університету.

Для того, щоб зареєструватися кандидатом на посаду Голови Студентського уряду Університету, Вам необхідно:
1. Перейти за посиланням на Google-форму тут:
2. У відповідній формі вказати реєстраційні дані, а саме прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону (прив’язаний до Вашого телеграм-акаунту), факультет або фаховий коледж, академічну групу та корпоративну скриньку (іvan.іvanenko@lnu.edu.ua)
3. До форми прикріпити передвиборчу програму (PDF-файл) та фотографію кандидата.
4. Дати згоду надіслати опис про себе за вимогою СВКУ (про нього розповімо згодом) та згоду на обробку персональних даних.
5. Натиснути «Надіслати».
❗️ Просимо звернути увагу на терміни подачі заяв ❗️

Слідкуйте за нами в соціальних мережах та будьте в курсі усіх новин СВКУ! У разі виникнення питань, звертайтеся на lnu.stud.vote@gmail.com ?