Реконструкція та модернізація Археологічного музею

27.07.2022 | 12:18

Археологічному музею Університету вже понад 140 років. Сьогодні фондова збірка музею складає понад 50 тисяч одиниць зберігання. Незважаючи на виклики, пов’язані з війною в Україні, музей після тривалої реконструкції та модернізації таки готується до відкриття вже найближчим часом.

Основні ремонтно-реставраційні роботи його у приміщеннях вдалося завершити до початку війни. Відтоді працівники музею працювали над адаптацією експозицій до найсучасніших вимог та потреб охочих пізнати минуле за допомогою споглядання унікальних експонатів.

25 липня 2022 року Ректор Університету Володимир Мельник, проректори та декани факультетів Львівського університету мали нагоду оглянути унікальні експозиції музею та ознайомитися із планами подальшого осучаснення методик роботи колективу музею.