Рейтинг успішності студентів за результатами 2 семестрового контролю 2023/2024 н.р.

17.07.2024 | 17:32

До уваги студентів, які навчаються за державним замовленням.

За рішенням Вченої ради Університету від 01 липня 2024 року відсоток стипендіатів становить:

40% – стипендіатів

2% – стипендіатів-відмінників.

На засіданні Стипендіальної комісії Університету 12 липня 2024 р. (протокол № 8) затверджено рейтинг успішності студентів за результатами другого семестрового контролю 2023/2024 навчального року.

P. S. Щоб знайти себе у списку рекомендуємо  скористатись комбінацією клавіш CTRL+F.

Студентам, які вперше отримують стипендію, необхідно надіслати до 15 липня 2024 р. реквізити картки для виплат (Приватбанк) на електронну пошту Rekvizytylnu@gmail.com. Окрім реквізитів карти, не забудьте вказати: ПІБ, факультет, курс та академічну групу.

У стовпці Є Несвоєчас./ Незадов./ Незарах. позначка “Так” означає, що студент мав незадовільну оцінку (академічну заборгованість) і не має права на призначення стипендії.