Розпочала свою діяльність літня історико-археологічна школа “Місто, люди, спадщина: історичними шляхами Львова”

20.06.2023 | 20:38

19 червня 2023 року розпочала свою діяльність літня історико-археологічна школа “Місто, люди, спадщина: історичними шляхами Львова” організована історичним факультетом Львівського національнального університету імені Івана Франка та Львівською обласною МАН у тісній співпраці з ЛКП «Центр розвитку туризму м.Львова» для учнів 8-10 класів шкіл Львова та області.
Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт з перших двох днів Школи, упродовж яких її учасники відвідали Археологічний музей, Музей історії університету, Наукову бібліотеку Університету. Для учасників була проведена і авторська екскурсія Євгена Гулюка «Львів: Місто і його люди».