Розпочав роботу ювілейний ХХХ Міжнародний славістичний колоквіум

26.05.2023 | 10:08

25 травня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував ювілейний ХХХ Міжнародний славістичний колоквіум. Наукове зібрання, яке цьогоріч відбувається у дистанційному форматі, традиційно присвячене вивченню історії, мови, літератури південних і західних слов’ян, їхніх взаємин з Україною й українцями, а також історії славістики.

Організатори ХХХ Міжнародного славістичного колоквіуму – Інститут славістики, кафедра слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького, кафедра історії Центральної та Східної Європи спільно з відділенням східнослов’янських мов і літератур філософського факультету Загребського університету.

Конференція відбуватиметься у дистанційному форматі впродовж 25-26 травня 2023 року.