Розпочався ІІ СТУДЕНТСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ ТУРНІР

22.02.2017 | 10:27

Сьогодні 21 лютого 2017 р. розпочався ІІ Студентський історичний турнір імені Михайла Грушевського, який уже другий рік поспіль організовує Наукова бібліотека та історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Львівської міської ради.

У турнірі беруть участь 23 команди – студенти (історики та юристи) вищих навчальних закладів України, таких як:

1. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка,

2. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.

3. Житомирський державний університет імені Івана Франка.

4. Запорізький національний університет.

5. Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

6. Львівський національний університет імені Івана Франка.

7. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

8. Одеський національний університет імені І. І. Мечникова.

9. Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.

10. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Журі сформовано зі співробітників Наукової бібліотеки, викладачів, аспірантів та студентів-старшокурсників історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відкриття відбулося у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка. Учасників – студентів-істориків – привітали заступник голови оргкомітету турніру, директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка доц. Василь Кметь та член оргкомітету, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, заступник декана історичного факультету Руслан Сіромський, побажавши плідного змагання, аргументованих дискусій та командного духу.

Завтра 22 лютого відбудуться друга та третя відбіркові ігри, а в четвер 23 лютого – фінальний поєдинок студентів-істориків та нагородження переможців турніру.

Програма_турніру-2017

Фото з архіву Наукової бібіліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка

Програма_турніру-2017