Сердечно вітаємо студентку магістерської програми “Українська ментальність та ідентичність” Роксолану Максим’як

16.04.2018 | 09:12

Кафедра новітньої історії України імені Михайла Грушевського Львівського національного університету імені Івана Франка сердечно вітає студентку магістерської програми “Українська ментальність та ідентичність” Роксолану Максим’як зі здобуттям диплому 3-го ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю “історія та археологія”, що цьогоріч відбувався на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у Кропивницькому. Роксолана Максим’як представила роботу “Повсякденне життя сімей українських трудових мігрантів наприкінці ХХ – на початку ХХІ століття”. Бажаємо нашій Ляні нових наукових успіхів та гарного весняного настрою!