Списки студентів з оцінками, додатковим та рейтинговим балами

01.07.2020 | 09:49

До уваги студентів Університету, які навчаються за державним замовленням!
За результатами ІI семестрового контролю 2019/2020 н.р. сформовано попередні списки студентів з оцінками за сесію, додатковим та рейтинговим балами. На численні звернення студентів публікуємо ці списки для ознайомлення зі своїми балами. Просимо перевірити коректність внесених даних та відсутність технічних описок. У випадку виявлення розбіжностей просимо звертатися у деканат факультету. Про розбіжності просимо повідомити  в найкоротші терміни.
Нагадуємо – кожен бал визначає Ваше місце у рейтингу!

Список

P.S. Для знаходження себе у списку рекомендуємо скористатися пошуком CTRL+F.

У стовпці “Є “Несвоєчас.”/”Незадов.”/”Незарах.” позначка Так означає, що студент мав незадовільну оцінку і не має права на призначення стипендії.

У стовпці Формула розписано підрахунок рейтинового балу: коефіцієнт 0,9 * на середній бал за сесію + додаткові бали.