Список студентів, рекомендованих до поселення в студентські гуртожитки

16.08.2021 | 16:33

Публікуємо список студентів, яких рекомендовано до поселення в студентські гуртожитки згідно з рішенням комісії історичного факультету.

Студенти, яких рекомендовано до поселення в Гуртожиток №2 мають з’явитися з комплектом документів 27 серпня 2021 року, о 10:00 год. за адресою: вулиця Медової Печери, будинок 39А .

Документи які необхідно мати при собі:

• ▫️Ксерокопії паспорту;

• ▫️Ксерокопія витягу з паспорту або довідку №13 про реєстрацію місця проживання;

• ▫️Ксерокопія коду платника податків (ІПН);

• ▫️3 фотокартки розміром 3\4;

• ▫️Квитанція про сплату за проживання в гуртожитку за 10 місяців (один навчальний рік);

• ▫️Копію та оригінал документів, що підтверджують приналежність до пільгової категорії.

⠀Категорії студентів, що повністю або частково звільнення від сплати за гуртожиток:

?Студенти-сироти або діти позбавлені батьківського піклування;

? Інваліди 1 та 2 групи або діти інваліди;

? Учасники бойових дій та їхні діти;

? Категорії студентім котрим надається державна цільова підтримка відповідно до постанови уряду від 23.11.2016 №975 (або ж у розмірі 50% від вартості відповідним категоріям згідно ж тієї постанови).