СТАРТУВАВ ІСТОРИЧНИЙ КІНОЛЕКТОРІЙ

15.03.2017 | 12:41

14 березня 2017 р. на історичному факультеті Львівського університету стартував кінолекторій, у рамках якого студенти матимуть змогу щомісяця переглядати художні фільми на історичну тематику з подальшими коментарями фахівців. Ініціаторами проекту виступають Наукове товариство, профбюро студентів та керівництво історичного факультету. У цьому семестрі також передбачено перегляд  фільмів, у яких відображені епохи Середньовіччя (квітень) і Нового часу (травень). Згідно із задумом, студенти мають можливість самостійно визначати фільм для перегляду, попередньо голосуючи за конкретну кінокартину у соціальних мережах.

Учора для перегляду та обговорення була запропонована британсько-американська історична драма “Орел Дев’ятого легіону” (2011; режисер Кевін МакДональд) – переможець студентського голосування. Події фільму коментували доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, кандидат історичних наук Анастасія Баукова та аспірант цієї ж кафедри Віктор Гуменний. На запитання, що торкалися різних аспектів античної історії, присутні отримали фахові відповіді.