Студентка історичного факультету взяла участь у XXVI Загальнопольському з’їзді студентів-істориків

25.04.2018 | 17:33

17–21 квітня 2018 року студентка магістерської програми історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Михайлів, яка спеціалізується на кафедрі новітньої історії України імені Михайла Грушевського, взяла участь у XXVI Загальнопольському з’їзді студентів-істориків. З’їзд відбувся у Лодзі на базі Інституту історії Лодзького університету і зібрав понад сотню учасників з різних університетських осередків Польщі та багатьох інших європейських країн. Ірина Михайлів виголосила англійською доповідь «Людина проти системи: український досвід боротьби проти режиму 1970–1980-х років». Доповідь була побудована на основі спогадів та інтерв’ю українських і польських опозиціонерів. Ці матеріали, на думку студентки, є важливим джерелом для істориків. Адже поряд з темою боротьби з комуністичним режимом, вони порушують питання міжнаціональних відносин, культурної взаємодії, людських стосунків. Доповідь викликала значне зацікавлення учасників конференції.