Студенти факультету взяли участь у ювілейному 60-му поході “Говерляна 2024”

01.04.2024 | 15:09

Академічна спільнота географічного факультету разом зі студентами історичного факультету взяла участь у ювілейному 60-му поході «Говерляна 2024», який тривав з 22 по 24 березня 2024 року.

Шістдесятий похід відзначився відвідинами пам’ятки архітектури національного значення — церкви св. Пантелеймона у селі Шевченкове поблизу м. Галич Івано-Франківської області. Примітно, що абсолютна більшість учасників вперше здійснювала подібне сходження, та мали приємність поспілкуватися з тими, хто у 1964 році започаткував ініціативу «Говерляна».

На завершення сходження учасники отримали пам’ятні подарунки: персональне свідоцтво та значок з написом «Говерляна 2024». В межах проєкту зібрали кошти на дрон з тепловізором DJI Mavic 3T для штурмовиків 80-ї ОДШБ, які виконують завдання на Донецькому напрямку.

Організація сходження відбувалася за участіА Управління молоді та спорту Львівської ОДА, Львівської обласної федерації спортивного туризму та туристичного альпіністського центру «Скеля».

Більше про похід у статті на сайті Університету: https://lnu.edu.ua/spilnota-heohrafichnoho-fakultetu…/