Тренінги в рамках “Форуму кар’єри”, 28-30 березня

14.03.2016 | 19:01

31 березня в стінах Університету за ініціативи Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться знакова подія – „Форум кар’єри”. Йому передуватимуть ряд тренінгів, спрямованих на поширення знань студентської молоді про особливості функціонування сучасного ринку праці, підготовку резюме, джерела пошуку роботи, особливості пошуку роботи у сусідніх країнах (наприклад, Польщі) та переваги і ризики створення власного бізнесу.

Тренінги мають на меті інформування молоді щодо можливостей працевлаштування, а також переваг і ризиків на ринку праці. Спілкування зі спікерами тренінгів, участь у обговоренні піднятих проблем можуть стати першим кроком на шляху до успішної кар’єри.

Детальніша інформація про час і місце тренінгів у плакаті.

Ф К 1

Запрошуються усі зацікавлені!