Цикл передач “Голос з України”. Наука та освіта в часі війни: як вижити, зберегти цінності та пріоритети

17.06.2022 | 14:20

З початку війни д.с.н., проф. Олена Горошко організувала на ТВ передачу під назвою «Голос з України».

Вже були ефіри, присвячені війні та правам біженців, дітей, базовим правам людини та інше.

17 червня 2022 з 20.00 по 22.00 буде передача присвячена темі “Наука та освіта в часі війни: як вижити, зберегти цінності та пріоритети”

Спікери:

1. Євген Іванович Головаха (нар. 13 серпня 1950 , Київ ) — український психолог, соціолог, громадський діяч. Доктор філософських наук, професор, директор Інституту соціології НАН України.

2. Сокол Євген Іванович (нар. 14 лютого 1952, с. Кочеток Харківської області) — український учений, ректор НТУ «Харківський політехнічний інститут», член-кореспондент НАН України (2012), лауреат приз. С. А. Лебедєва НАН України, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри промислової та біомедичної електроніки.

3. Красножон Андрій Васильович (нар. 7 липня 1979 , Одеса) — український історик, доктор історичних наук, педагог, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

4. Бабічев Анатолій Валерійович – проректор з науково-педагогічної роботи НУ імені Василя Каразіна, кандидат наук з державного управління

5. Русудан Кирилівна Махачашвілі – доктор філологічних наук, завідувач кафедри романських мов та типології Київського університету імені Бориса Грінченка, експерт REA Європейської комісії

6. Коваліско Наталія Володимирівна – український соціолог; доктор соціологічних наук, професор кафедри соціології Львівського національного університету імені Івана Франка, Голова Львівського регіонального відділення Соціологічної асоціації України.