У пам’ять про Героїв Небесної Сотні. Заходи у Львові

? 18 лютого
? 15.00
✔️ Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні
Тиха акція «Ангели пам’яті»
Родини Героїв Небесної, Музей Гідності спільно із школярами розвішуватимуть на меморіалі символічні паперові витинанки у вигляді ангелів.

? 18.00
✔️ Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні
Захід «Небесну Сотню Господи прийми».
Діти Героїв Небесної Сотні зачитають імена загиблих. Опісля загориться 20 променів позаду стели в небо. Відбудеться поминальна панахида й запалення лампадок, звучатимуть пісні про Небесну Сотню.

? 19 лютого
? 18.00
✔️ Центр Шептицького
Показ фільму Крістіана Зайделя «Небесна сотня» для аудиторії студентського віку з подальшим обговоренням ситуації в країні, розслідування злочинів з боку влади під час подій Революції Гідності. Захід передбачає участь членів родин Небесної Сотні та учасників Майдану.

? 20 лютого
? Орієнтовно 12.00
✔️ Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Покладання квітів та спільна молитва.

? 25 лютого
? 15.00
✔️ Клуб «Пікассо»
Меморіальний турнір імені Небесної Сотні з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».
Учасниками турніру стануть команди зі шкіл Львова та Львівщини (школи, в яких навчалися та герої та інші). Орієнтовна кількість — 20 шкіл (120 учнів).

Більше читайте тут: https://bit.ly/2Sx6rNE