Участь студентів в 71-а Міжнародна конференція молодих учених «Каразінські читання»

03.05.2018 | 10:22

Приємно, коли їдеш на 71-а Міжнародна конференція молодих учених «Каразінські читання» в якості запрошеного учасника, а в результаті отримуєш нагороду за кращу доповідь в своїй секції “Історія міжнародних відносин”.
Але не мною одним. Вітаю ще двох учасниць, бо Василина Пастернак також завоювала грамоту за кращу доповідь в своїй секції “Новітня історія України” , аJulia Sapatsinska – творчу премію імені Бориса Мигаля і Юрія Журавського. Одним словом, Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка та наша кафедра були достойно представлені в Харкові?✌️
Окрема подяка Історичний факультет ХНУ імені В. Н. Каразіна та НТ історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна за організацію конференції і Kirill Kashtanovза модерування секції, а також всім учасникам за хороший досвід і чудові виступи.

Автор Ігор Лутчин