Українські консервативні середовища в Галичині на зламі ХІХ–ХХ ст. у контексті консервативних рухів слов’янських народів Цислейтанії

18.01.2017 | 11:17

12 грудня 2016 р. відбувся науковий семінар кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського, участь у якому взяли завідувач кафедри проф. Сухий О. М., проф. Кондратюк К. К., доц. Мудрий М. М., доц. Аркуша О. Г., доц. Боднар Г. А., доц. Качмар В. М., доц. Павлишин О.Й., к.і.н. Лукачук О. В., аспіранти Байдак М. С. та Лехнюк Р. О. З доповіддю «Українські консервативні середовища в Галичині на зламі ХІХ–ХХ ст. у  контексті консервативних рухів слов’янських народів Цислейтанії» виступив аспірант ІІІ року навчання Лехнюк Р. О. (науковий керівник – доц. Мудрий М.М.). Пропонуємо Вашій увазі головні положення доповіді та підсумки її обговорення.

Українські консервативні середовища в Галичині на зламі ХІХ–ХХ ст.