Університет для учнів

09.10.2020 | 09:03

Шукаєш найцікавішу професію, але вагаєшся який напрямок обрати?
Вирішуєш які предмети здавати на ЗНО або вже активно готуєшся до вступу?

? Якщо ти вчишся у 10-11 класі і хочеш вступити до одного з найкращих університетів країни…
? Якщо тобі важливо навчатися на омріяній спеціальності, а не на тій, на яку вистачило балів – реєструйся на подію “Університет для учнів”.

Під час заходу ти:
✅ пройдеш профорієнтаційний тест і дізнаєшся, який спектр професій підходить саме тобі;
✅ отримаєш дієві поради від психологів Університету про те, як налаштуватись до підготовки та до здачі ЗНО;
✅ і головне! Під час заходу відбудеться презентація проєкту «Університет для учнів». Це онлайн-проєкт Львівського університету, де викладачі та дослідники розкажуть старшокласникам у цікавій та простій формі про складні теми з ключових навчальних дисциплін. І ти дізнаєшся про нього першим/першою! ?

Приєднуйся!

?️ Дата?