Університет відвідав Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Мурат Сулейманов

13.07.2023 | 15:15

12 липня 2023 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Мурат Сулейманов. В рамках візиту Муфтій ДУМУ “Умма” поспілкувався з Ректором Університету, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником.  У бесіді зокрема взяли участь проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський, в.о. декана факультету Руслан Сіромський та доцент кафедри історії середніх віків та візантиністики Сергій Козловський. Сергій Орланович був науковим керівником Рустема Мамута оглу Аблятіфова – випускника аспірантури Львівського університету, який загинув, захищаючи Україну, у вересні 2022 року. Постаті, громадській і науковій діяльності Рустема Аблятіфова під час розмови приділили особливу увагу.