V конкурс проекту “Scholarship Ukraine”

05.03.2020 | 11:25

Deadline – 17 травня 2020 року

Метою цього проекту є заохочення і мотивація талановитих українських студентів. Прийняти участь можуть всі бажаючі здобувачі освіти у ЗВО України 2-5 курсу, незалежно від форми навчання, студенти на бюджетній і платній основі, а також спеціалісти та магістри.

Грантовий бюджет конкурсу – 63 000 грн. Буде 3 переможці, які отримають головний приз – 15 000 гривень. Отриманий грант можна буде використати:
• на додаткові освітні курси;
• на оплату навчання в ЗВО України, але якщо вартість перевищує розмір гранту, різницю студент оплачує самостійно.

Студенти, які займуть 2-і і 3-ті місця, будуть нагороджені цінними матеріальними призами. Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тему.

Деталі за посиланням