V Міжнародна літня польова археологічна школа у Більську

21.03.2019 | 09:09

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної літньої польової археологічної школи.

Організаторами заходу є Інститут археології НАН України, Комунальна установа «Історико культурний заповідник “Більськ”» Полтавської обласної ради та ВГО «Спілка археологів України». Робота Школи буде відбуватись на території ІКЗ «Більськ» з 17 по 30 червня 2019 року.

Заплановано проведення розкопок поселення та грунтового могильника V—IV ст. до н. е. у межах Більського археологічного комплексу, серія теоретичних та практичних занять (проведення геофізичної зйомки, робота з нівеліром, тахеометром, квадракоптером тощо).

Більше інформації у координаторів заходу.

Координатори проекту:
Гречко Денис Сергійович, E-mail: ukrspadshina@ukr.net;
Корост Ігор Іванович, E-mail: Bilsk_gelon@ukr.net.