В Університеті заснували стипендії імені Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО

16.05.2016 | 12:09

Вчена рада Львівського національного університету імені Івана Франка на засіданні 27 квітня 2016 року ухвалила заснувати академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО для вшанування пам’яті студентів Університету, які загинули під час Революції Гідності, обстоюючи європейські цінності демократії, свободу й повагу до прав людини та пам’яті викладачів і студентів, які виявили особисту мужність, героїзм і вірність військовій присязі, загинули під час відсічі російської збройної агресії на Сході України.

Університет заснував шість академічних іменних стипендій для студентів відповідних факультетів. Серед них – стипендія імені Богдана Сольчаника для студентів історичного факультету.

Положення про академічну стипендію ім. Богдана Сольчаника

Детальніша інформація про стипендії та процедуру їх присудження на сайті Студентського відділу Університету.