Відбулась ІІ Всеукраїнська студентська олімпіада з військової історії

03.03.2020 | 09:43

27 лютого відбулась ІІ Всеукраїнська студентська олімпіада з військової історії. 17 студентів вирішували, хто найкраще виконає 5 творчих завдань, запропонованих журі олімпіади! Тішить, що окрім фахових істориків до олімпіади долучились і учасники, для яких минуле не є основним предметом вивчення. Внаслідок запеклої боротьби (призерів розділяли часто десяті частини бала), перше місце здобули Юрій Гуз (Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка) та Ігор Хижняк (Історичний факультет ХНУ імені В. Н. Каразіна), дипломи другого ступеня – Олексій Перегудов, який також представляв ХНУ імені В.Н.Каразіна та Єгор Остапов (Institute of International Relations (Kiev), третього ступеня – Едуард Макаренко (Історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка), Давид Давтян, Костянтин Положай, Олександр Мільков (усі – Київський національний університет імені Тараса Шевченка). Усі учасники та призери отримали подарунки від Національного військово-історичного музею України!