Відбулась лекція Андрія Козицького «Після війни: утеча від свободи (авторитаризм, тоталітаризм, геноцид)»

02.05.2022 | 09:02

27 квітня 2022 року в онлайн-режимі відбулась лекція доцента кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Андрія Козицького «Після війни: утеча від свободи (авторитаризм, тоталітаризм, геноцид)».

Під час лекції Андрій Козицький зачепив поняття геноциду, розповівши про випадки масового знищення представників певної нації, які відбувались у ХХІ столітті, також проаналізувавши нинішню агресію росії щодо України та вбивства цивільних українців ворожою армією. Історик поділився судженнями щодо того як геноцид, який чинить росія може вплинути на ставлення та реакцію міжнародної спільноти на такі злочинні події в цілому, а також дав відповідь на питання «що насправді намагаються знищити ті, хто творить геноцид».