Відбулась лекція Руслана Сіромського «Після війни: маркери повторного збройного протистояння»

19.04.2022 | 09:40

13 квітня 2022 року в онлайн-режимі відбулась лекція доцента кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Руслана Сіромського «Після війни: маркери повторного збройного протистояння».

Історик виокремив 5 етапних маркерів, які є ознакою того, що протистояння повториться знову. Першим маркером є той факт, що суперник – не знищений, а мети не було досягнуто. Другий маркер – підготовка державою власного суспільства до війни з допомогою пропаганди. За словами Руслана Сіромського, найчастіше в таких випадках фігурує риторика на кшталт «якщо не нападемо ми, то нападуть на нас» та «довкола вороги».