Відбулась низка науково-популярних уроків для учнів Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка

19.02.2024 | 10:45

Упродовж минулого тижня викладачі та науковці Університету провели низку науково-популярних уроків для учнів Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка. В рамках «Тижня Львівського національного університету імені Івана Франка» ліцеїсти однієї із найкращих українських шкіл мали змогу ознайомитися з методиками викладання фахівців Львівського університету, дізнатися про найактуальніші дослідження у різних сферах науки та на тиждень відчути себе студентами.

До проведення уроків долучились викладачі історичного факультету, зокрема доцент кафедри історії Центральної та Східної Європи, кандидат історичних наук Шпик ігор Євгенович.

Лекції відбувалися для учнів усіх класів. На переконання ініціаторів заходу, спілкування ліцеїстів із науковцями Університету не лише допоможе молоді на шляху вибору свого майбутнього фаху, а й ще більше надихатиме молодь на власні наукові пошуки.