Відбулась зустріч з майбутніми абітурієнтами «LNU MEET ABIT»

24.07.2023 | 12:16

18 липня 2023 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч представників студентського самоврядування Університету з майбутніми абітурієнтами «LNU MEET ABIT». У масштабній події взяли участь понад 160 вступників, які окрім загального знайомства зі структурою Університету, мали унікальну можливість дізнатися усе перспективи, які відкриває для молоді навчання у Львівському університеті, та про Студентський уряд ЛНУ ім. Івана Франка і його діяльність. Прикметно, що серед абітурієнтів, які відвідали захід, були представники не лише Львівщини, а й Івано-Франківщини, Тернопільщини, Вінниччини, Рівненщини, Донеччини, Харківщини, Херсонщини та інших регіонів України.

Більше інформації за посиланням