Відбулася відкрита лекція завідувачки кафедри давньої історії України та спеціальних галузей історичної науки Ольги Щодри для освітян Львівщини.

13.12.2023 | 11:21
8 грудня 2023 року Львівський обласний Будинок вчителя та Спільнота вчителів історії Львівщини провели для освітянської громади області історичний лекторій на тему “Історія русів: передумови становлення та політичні трансформації” з кандидаткою історичних наук, доценткою, завідувачкою кафедри давньої історії України та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, авторкою монографії «Слов’яни і Русь в ранньому середньовіччі. Передумови і початки формування імперії русів» Ольгою Щодрою.
🇺🇦 Говорили про витоки української державності, традиції й історичні передумови та сучасні пропагандистські методи росії проти України.
Дякуємо, пані Ользі Ольга Мадараш-Щодра, за пізнавальну й актуальну лекцію!