Відбулася зустріч з Наталією Бабеуш

20.10.2023 | 13:55

18 жовтня 2023 року з ініціативи профбюро студентів нашого факультету в Дзеркальній залі Університету відбулася зустріч з Наталією Бабеуш – інженером-теплоенергетиком «Азовсталі». Героїня упродовж двох місяців (25 лютого 2022 року – 6 травня 2022 року) опікувалась цивільними, які перебували на території заводу, годувала місцевих і модерувала роботу у бункері задля виживання. Сьогодні Наталя проживає у Львові і займається волонтерством, однак без емоцій згадувати про «Азовсталь» і діток, які малювали свою улюблену їжу, не може.

«Азовсталь» та 2 місяці перебування там – це про розуміння й усвідомлення того факту, що або ти береш і робиш, або ті люди, які тут є, помирають від голоду. Це була колосальна переоцінка цінностей, бо зараз мені не важливе матеріальне, як-от машина, квартира тощо, а важливо те, хто залишився зі мною. Ці місяці показали мені, хто є друг, а хто лише ним прикидався. Тому цінуйте людей, які цінують Вас, – поділилася Наталя.