Відбувся круглий стіл «Погляд в минуле крізь призму сучасних реалій» за участю учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

15.03.2023 | 11:07

10 березня 2023 року спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл «Погляд в минуле крізь призму сучасних реалій» за участю учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії.

В рамках заходу відбулося нагородження учнів дипломами переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Окрім того, для них також відбулася екскурсія в оновленому Археологічному музеї Львівського Університету, яку провів його завідувач Ярослав Погоральський. Учні, їхні батьки та вчителі ознайомились з експозицією музею та серед іншого обговорили і перспективи активного залучення Археологічного музею до навчальної роботи з учнями шкіл області.