Відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності “Соціологія”

23.12.2022 | 17:53

20.12.2022 відбувся офлайн захист магістерських робіт в стінах кафедри соціології рідного Франкового університету.

Дискусійний формат захисту, ґрунтовні відповіді під час захистів, жваве обговорення кожної теми дав можливість продемонструвати ерудицію, теоретичні знання та практичні вміння, авторські підходи до моделювання та концептуалізації основних складових соціологічного аналізу предмету соціологічного дослідження!

Обговорювали функції та дисфункції інституціоналізації сімейної медицини; національну ідентичність сучасної української молоді та конструювання віртуальних ідентичностей нових субкультур в Інтернеті; фактчекінг як соціальну технологію у нових медіа України та особливості маніпуляцій масовою свідомістю й конструювання поведінкових моделей, а також соціологічний аналіз ринку індустрії краси в часі війни.

Підведення підсумків роботи Екзаменаційної комісії та обговорення діючої освітньої магістерської програми дало можливість, з одного боку, для магістрів поділитися своїми міркуваннями щодо її наповнення та отриманих ними компетенцій, а з іншого – врахувати викладачами кафедри рекомендації щодо її вдосконалення та узгодженості з вимогами сучасного ринку праці!

Бажаємо випускникам, нашій достойній професійній зміні, успішного працевлаштування, задоволення від праці та кар’єрного просування, а тих, хто має науковий потенціал, бажання та можливості запрошуємо продовжити навчання на докторській науково-освітній програмі зі спеціальності «Соціологія» для подальших і поглиблених досліджень обраних тем!