Відкрито збір на матеріали для окопних свічок військовим

23.10.2023 | 13:52

Минулого року в холодну пору ми активно робили окопні свічки для наших ЗСУ та мешканців деокупованих територій. Цього року хочемо продовжити справу й допомагати українським бійцям ще більш активно. Отож відкриваємо збір на матеріали для окопних свічок військовим!

Що потрібно:

– чисті бляшанки (без паперових обгорток чи наліпок, не розфарбовані та не вищі, ніж 7-10 см);

– картон (гофрований, з якого виготовляють коробки);

– віск, парафін, залишки свічок.

‼️Зауважимо, що працюватимуть одразу кілька пунктів збору:

– Студентський уряд (124 авдиторія Головного корпусу);

– Open space (Головний корпус);

– Студентські гуртожитки (щодо деталей звертайтесь до голови Студентської ради факультету чи коледжу).

‼️Окрім того, ви можете підтримати збір на віск та матеріали, задонативши за посиланням https://send.monobank.ua/jar/86bekDJyd5 📌

І так, щосуботи з 12:00 до 17:00 год. кожен охочий студент зможе долучитись до виготовлення окопних свічок в 124 авдиторії Головного корпусу (Студентський уряд).

Долучаймось до благодійних ініціатив, адже кожна свічка допомагатиме українським захисникам і наближатиме нашу велику перемогу!