Відкриття виставки в Археологічному музеї Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, присвяченої підсумкам польових досліджень сезону 2023 р.

08.03.2024 | 11:13

Запрошуємо в Археологічний музей Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України відвідати виставку, присвячену підсумкам польових досліджень сезону 2023 р., які провели співробітники відділу археології Інституту на теренах Львівської та Івано-Франківської областей у співпраці з іншими установами (КЗ ЛОР Історико-краєзнавчий музей м. Винники, Історико-культурний заповідник «Стільське городище», Історико-краєзнавчий музей с. Словіта, МГНО «Дубенський археологічний осередок», Львівський національний університет імені Івана Франка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Жешувський університет).

В експозиції представлені матеріали з гірського трипільського поселення Спас, селища культури лійчастого посуду Винники-Лисівка, городища-святилища Ілів та розвідкових досліджень на межі Малого Полісся та Волино-Подільської височини. Серед знахідок є унікальні предмети побуту, виробництва, знаряддя праці і зброї. Окремі з них репрезентують міжкультурні зв’язки та прояви духовної культури. Буде цікаво й пізнавально.

Відкриття відбудеться 14 березня 2023 р. о 12 год.