Відзначення студентів факультету – переможців всеукраїнських студентських інтелектуальних змагань

22.11.2018 | 09:51

За перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році грамотами Ректора нагородили:

• Оксану Бриндзак – студентку 2 року навчання освітнього рівня «магістр» історичного факультету;
  • Назара Радецького – студента 2 року навчання освітнього рівня «магістр» історичного факультету;
  • Тетяну Приходько – студентку 2 року навчання освітнього рівня «магістр» історичного факультету;
  • Дмитра Копилова – студента 2 року навчання освітнього рівня «магістр» історичного факультету.

За перемоги у Всеукраїнських студентських олімпіадах 2017-2018 навчального року грамоти отримали:

• Назара Косенка – студента 3 курсу історичного факультету;
  • Дмитра Пугача – студента 3 курсу історичного факультету;
  • Ірину Собко – студентку 1 року навчання освітнього рівня «магістр» історичного факультету.