Вітаємо науковців з Днем науки!

29.05.2020 | 00:08

Вітаємо викладачів історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка! Бажаємо міцного здоров’я вам та вашим близьким, натхнення та подальших наукових перемог!

Від зими 2019 року досягнуто наступних результатів:

• Доцент кафедри давньої історії України та архівознавства Андрій Євгенович Заяць захистив докторську дисертацію за спеціальністю 07.00.01 – історія України. Тема: «Міське суспільство Волині XVI – першої половини XVII ст.».
  • Доцент кафедри історії середніх віків та візантиністики Олександр Ярославович Кащук захистив докторську дисертацію за спеціальністю 07.00.02 – всесвітня історія. Тема: «Монотелітство у Візантії VII століття: доктрина, політика та ідеологія влади».
  • Викладачі кафедри історичного краєзнавства заочно провели VII краєзнавчу конференцію «Історичні пам’ятки Галичини».
  • Працівники Інституту славістики заочно провели XXVIII «Славістичний колоквіум».
  • Студенти історичного факультету організували та заочно провели наукову конференцію «Феномен Європи: жінка в історії».
  • За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія» студентки Жилич Христина Андріївна та Колядко Анна Юріївна здобули ІІ місця.
  • За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» І місце виборола Лаврів Марія Іванівна.