Вітаємо студентку Ірину Замлинну з отриманням стипендії фундації Лозинських

14.10.2023 | 07:39

Наказом Ректора Університету №2907 від 10.10.2023 р. студентці 2 курсу ОС “бакалавр” історичного факультету освітньо-професійної програми “Середня освіта (Історія)” денної форми здобуття освіти Замлинній Ірині Андріївні призначено стипендію фундації Лозинських. Помісячну стипендію призначено згідно з угодою укладеною між Львівським національним університетом імені Івана Франка та фундацією Лозинських (США) на період з вересня 2023 р. по червень 2024 р. Конкурсний відбір претендентів проводився представниками фундації серед студентів, які мають високі успіхи у навчанні і беруть активну участь у громадській роботі.

Вітаємо Ірину й бажаємо, за жодних умов, не зупинятися перед омріяною ціллю та продовжувати наполегливо працювати для її реалізації!

Світлина: Студентський уряд ЛНУ імені Івана Франка