Вітаємо в.о. декана історичного факультету Руслана Сіромського з присвоєнням вченого звання професора!

27.12.2023 | 12:13

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1543 від 20 грудня 2023 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 20.12.2023» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора і доцента.

Зокрема, вчене звання професора присвоєно в.о. декана історичного факультету, доктору історичних наук, професору кафедри світової історії модерного часу Сіромському Руслану Богдановичу.

Щиро вітаємо Руслана  Богдановича з високим визнанням його здобутків! Нехай кожен день буде сповненим наснаги до нових відкриттів і віри у свою освітньо-наукову місію, яка є одним із головних елементів розвитку людства.