Вітаємо Віталія Пиха з обранням на посаду голови профбюро студентів історичного факультету

30.09.2020 | 12:14

21 вересня 2020 року на історичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка  відбулася звітно-виборна профспілкова конференція студентів. Першочергово на порядку денному стояло питання звіту команди профбюро студентів під керівництвом Софії Олійник. Після представлених результатів роботи звіт був затверджений більшістю делегатів конференції.

Приєднуємося і ми до теплих привітань та дякуємо Софії за продуктивний рік, який безповоротно змінив студентську спільноту історичного факультету!

Також на конференції було обрано нового голову профбюро студентів історичного факультету – Віталія Пиха.

Щиро вітаємо Віталія та бажаємо вмілого та продуктивного головування!