Вітаємо Володимира Качмара з присвоєнням наукового ступеня – доктор історичних наук!

08.12.2021 | 11:27

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1290 від 30 листопада 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 вересня 2021 року № 1017» проректору з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, доценту кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського  Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиру Михайловичу Качмару присуджено науковий ступінь доктора історичних наук.

Щиро вітаємо Володимира Михайловича та бажаємо міцного здоров’я, натхнення до праці, реалізації усіх наукових і творчих задумів!