Вступ-2020. Історичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка online

22.04.2020 | 13:20

Вивчення історії – це безперервна мандрівка, яка вабить незвіданістю, заворожує, змушує перебувати в постійній творчій напрузі.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього» М.Рильський
Ці слова надзвичайно актуальні, бо історія — це не просто дати і події, це — рідне і найдорожче, яке слід вивчати та шанувати.

Ті, хто стануть студентами історичного факультету Львівського університету навчаться розуміти історію, людей минулого, їхні турботи, потреби, радощі, надії, розчарування. А відтак навчаться розуміти себе й людей, котрі нас оточують, будувати життєві плани і втілювати мрії в життя.

Якщо хочете дізнатися про умови вступу 2020 на історичний факультет, студентське життя, історико-краєзнавчу, археологічну, музейно-архівну практики та програми міжнародних академічних обмінів, у яких беруть участь студенти – запрошуємо на онлайн-знайомство!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/djFjEXhqdSmCYLES7