Виставка “Мистецтво на боєприпасах”

28.06.2023 | 09:31

Ми не раз читали книги про війну, дивилися кінострічки, картини художників і думали, як же біль може перетворитися у мистецтво? Сьогодні в часі війни живемо ми. І дуже символічно, коли люди не просто фіксують ці жахливі події, а й самі воєнні артефакти – боєприпаси – стають частинкою нашого мистецтва сьогодення.

Львівський університет хоче запросити усіх охочих відвідати виставку “Мистецтво на боєприпасах”, яку організовує волонтерська організація механіко-математичного факультету Львівського університету “Мехмат іде на війну”.

Подія відбудеться 28 червня о 12:00 під час Вченої ради у коридорі біля Музею Університету.

Наша спільна ціль – зібрати кошти на авто для другого батальйону 80-ї бригади.

Переконані, що гасло “мистецтво заради мистецтва” давно у минулому, сьогодні наше мистецтво заради СВОБОДИ та НЕЗАЛЕЖНОСТИ 💙💛

Чекаємо кожного із вас!
Слава Україні!